Zespół doradczy

Innowacje – Rozwój regionalny - Europa. Złożoność tematu wymaga zaangażowania wysoce zmotywowanego zespołu, zdolnego pracować interdyscyplinarnie.

Udokumentowane wykształcenie i z reguły wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z wysoką zawodową i osobistą zdolnością do działania, są gwarancją tego, że uczynimy wszystko, aby zapewnić pomyślny przebieg projektu.

Wewnętrzną i zewnętrzną ciągłość naszych poczynań widać również w tym, że wykonujemy nasze zadania wyłącznie przy pomocy własnych, zatrudnionych na stałe pracowników.

Dieter Meyer

dypl. ekonom
dyrektor i kierownik projektów
w firmie od roku 1983

E-Mail: meyer@eurooffice.de

Marlis Puls

M.A.
kierownik projektów
w firmie od roku 1989

E-Mail: puls@eurooffice.de

Markus Schepke

dypl. ekonom
kierownik projektów
w firmie od roku 1996

E-Mail: schepke@eurooffice.de

Brigitte Meyer

Graduate geographer
kierownik projektów | EUROPE DIRECT | eurodesk
w firmie od roku 1997

E-Mail: bmeyer@eurooffice.de

Marco Stüber

dypl. inżynier planowania przestrzennego
kierownik projektów
w firmie od roku 1997

E-Mail: stueber@eurooffice.de

Kathrin Alteruthemeyer

dypl. geograf
kierownik projektów
w firmie od roku 2000

E-Mail: alteruthemeyer@eurooffice.de

Daniel Kipp

Dr. phil. dypl. geograf
kierownik projektów
w firmie od roku 2002

E-Mail: kipp@eurooffice.de

Bettina Rosenbohm

dypl. inżynier planowania przestrzennego
doradca
w firmie od roku 2006

E-Mail: rosenbohm@eurooffice.de

Peter Zenner (geb. Höfer)

dypl. inzynier planowania przestrzennego
doradca
w firmie od roku 2006

E-Mail: zenner@eurooffice.de

Michael Wenzel

dypl. geograf
doradca
w firmie od roku 2014

E-Mail: wenzel@eurooffice.de

Nicole Meyer

M.A.
doradca
w firmie od roku 2014

E-Mail: nmeyer@eurooffice.de

Maike Schulte

M.A.
kierownik projektów
w firmie od roku 2016

E-Mail:

Heiner Steinbrink

dypl. geograf
doradca
w firmie od roku 2017

E-Mail: 

Thomas Preuß

Dipl.-Des.
employed since 2017

E-Mail: 

Kathrin Meemken

M.A.
Consultant
employed since 2018

E-Mail: